Waluty:

Poufność i bezpieczeństwo transakcji

Używamy stanu techniki sztuki, aby chronić naszych klientów i samych siebie przed oszustwami. Wszystkie dane karty kredytowej są przechowywane na bezpiecznych serwerach Yahoo! (tylko przez 30 dni), które postrzegamy, gdy zamówienie jest gotowe do wysyłki. Twoje informacje finansowe nie unosi się w cyberprzestrzeni, ani nie jest dane karty kredytowej przesyłane są pocztą elektroniczną.

przetwarzania kart kredytowych jest obsługiwane przez Fifth Third Processing Solutions Powered by Vantiv w czasie rzeczywistym z weryfikacją adresu. Wszystkie transakcje są weryfikowane na meczu adresowej, więc skorzystaj z adresu, który otrzymałeś wyciągu z karty kredytowej co w "rachunkiem" na formularzu zamówienia.

Wszelkie formalności dotyczące zamówienia jest zniszczone w ciągu 60 dni i rozdrobnione przed ich usunięciem. W przeciwieństwie do wielu innych firm, nie przechowuje stały zapis informacji o karcie kredytowej.

Wszelkie informacje otrzymujemy o tobie jest poufna. Nie mamy żadnego interesu w sprzedaży lub dystrybucji nic oprócz naszej odzieży sportowej. W przeciwieństwie do wielu innych stron internetowych, nasi klienci nie muszą "register" przed dokonaniem zakupu.

Third-Party sygnalizatory WWW: Używamy innych firm internetowych beacon z Yahoo! pomóc analizować, gdzie użytkownicy iść i co robią podczas wizyty na naszej stronie internetowej. Yahoo! może również wykorzystywać anonimowe informacje o swoich wizyt w tej oraz innych witrynach w celu ulepszania swoich produktów i usług oraz zapewnienie reklam towarów i usług będących przedmiotem zainteresowania do Ciebie.

Możemy wysłać "inwentaryzacja" Wiadomość od sprzedaży w przyszłości, aby ostrzec naszych klientów do specjalnych sprzedaży, ale od 13 lat w Internecie nigdy nie zrobić korespondencję seryjną. My tylko kontakt z naszym klientom w zakresie ich zamówień lub pytań.

Dziękujemy za zakupy z nami!
Kontynuuj