Waluty:

Koszt dostawy

Wielu naszych przesyłek są wysyłane z podpisem wymagany w momencie dostawy, to jest w celu zapewnienia Twój pakiet jest dostarczany bezpiecznie. Niektórzy przewoźnicy wymagają osoby w wieku 21 i więcej lat, aby zalogować się na opakowaniu. Daj nam znać w komentarzach zamówienia, jeśli wymagają pakiet należy przesłać bez podpisu przy odbiorze.

Tropi liczba zostanie wysłane e-mailem po dokonaniu zakupu opuszcza nasz zakład.
Wszelkie celne lub opłaty celne są wyłączną odpowiedzialność kupującego.

powrotna polisa

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z zakupu on-line, stawiamy sobie za cel co prawo. Chętnie zwrotu, wymiany lub wymienić produktu wszelkich * która nie spełnia Twoich oczekiwań w ciągu 7 dni od daty otrzymania produktu. Proszę skontaktować się z nami wcześniej uzyskać szczegółowe instrukcje dotyczące sposobu zwracania elementów do nas. Wszystkie produkty muszą być zwrócone w oryginalnym stanie.

Wszystkie zwroty zostaną przelane do sposobu płatności stosowanych w zakupu. Dołożymy wszelkich starań, aby przetworzyć zwrotu szybko.

* Należy pamiętać, że produkty nie mogą być zwrócone, chyba że w przypadku wystąpienia błędu w personalizacji szczegółach.
* Nie będzie 5 PLN opłat składowych dla wszystkich produktów zwracane.
Kontynuuj